Recenzja Tender Care Rose - kremu uniwersalnego z Oriflame.

20:20 Karina - Azmariaa 50 KomentarzyKilka miesięcy temu miałam przyjemność wziąć udział w fantastycznym konkursie u Natalii z bloga : http://kosmetycznieee.blogspot.com/
Udało mi się w nim zająć pierwsze miejsce i w nagrodę otrzymałam paczkę wypełnioną po brzegi kosmetykami z firmy Orfiflame. Jestem bardzo szczęśliwa, że akurat moja odpowiedź została wybrana. Kosmetyki były nowe i nieużywane, a ich ilość przerosła moje oczekiwania. 


Dziś pokażę Wam jedną z wygranych rzeczy, a mianowicie Krem uniwersalny - Tender Care Rose. 
Muszę się Wam na początku przyznać, że dopiero przed chwilą po wejściu na stronę Oriflame dowiedziałam się, że jest to uniwersalny krem, dotąd myślałam, że to balsam do ust. Nie wytrzymałam i zajrzałam do kuferka z kosmetykami i jeszcze raz dokładnie przeczytałam etykietę i to prawda! Jeśli chodzi o krem to jest go stanowczo za mało, ponieważ tylko 15 ml. Po za ilością ma również mocny, intensywny zapach róż, który jednych 'przytłacza', a drugim się podoba. Ja należę do osób, które go lubią. Krem ma bardzo tłustą konsystencję i nie przypomina w niej ani trochę podstawowych kremów takich jak, np. Nivea. Niewielka ilość kosmetyku wystarcza by pokryć i nawilżyć całe usta. Krem utrzymuje się długo i spełnia swoją rolę. Można go aplikować na każdą część ciała: usta, nos, brwi - teoretycznie wszędzie. Nadaje się do każdej cery. W opakowaniu tak jak wspomniałam wcześniej kremu jest nie wiele i nie zaczyna się od początku opakowania tylko od połowy, więc mając długie paznokcie i pod koniec kremu ciężko się go wybiera. Jeśli chodzi o cenę produktu to uważam, że 25,90 zł nie jest dużą kwotą, ale do ilość kremu moim zdaniem jest nieadekwatna.PLUSY:
- wygodne opakowanie,
- krem długo się utrzymuje,
- nawilża i chroni,
- nadaje się do wielu partii ciała, np. na nos, brwi, paznokcie, dłonie..,
- można go stosować do każdej cery,
- różne dostępne zapachy kremu (każdy znajdzie coś dla siebie) 


MINUSY:
- dla niektórych zbyt intensywny i 'przytłaczający' zapach róż (jednak mi się podoba),
- mała ilość produktu,
- trudno się nabiera krem z długimi paznokciami oraz pod koniec kosmetyku,
Pomimo minusów polecam ten produkt dla każdego kto lubi zapach róż oraz potrzebuje porządnego nawilżenia różnych partii ciała. Mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że krem spełnia swoją rolę w 100% i po dłuższym stosowaniu widoczne są pozytywne zmiany.
Bardzo się cieszę, że mogłam i mogę z niego korzystać  i na pewno, gdy skończę opakowanie kupię nowe, ale przetestuje inny zapach.


Produkt o tym i wielu innych zapachach dostępny tu: KLIK
Cena: 25,90 zł

Ocena:
⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆

Dziękuję za przeczytanie. :)
Dodawajcie się do mojej witryny i bądźcie zawsze na bieżąco.


Zobacz również:

50 komentarze:

Każdy komentarz motywuje mnie do dalszej pracy i sprawia, że na mojej twarzy pokazuje się uśmiech.
Nie toleruje 'obs za obs', a jeśli chcesz żebym zajrzała do ciebie to zostaw link, dalej sobie poradzę! :)