Moja letnia wishlista z Dresslink.com

19:04 Karina - Azmariaa 59 Komentarzy

Wakacje zaczęły się kilka tygodni temu, a to oznacza, że nadeszła pora na letnie stylizacje. 
W tym roku bardzo modne są kombinezony oraz crop topy i krótkie spodenki.
W każdym sklepie królują modne wzory i śmieszne napisy, a odważne kroje trafiają do serc milionów nastolatek. Czy mieliście taką sytuacje, że w kilku sklepach były takie same ubrania lub bardzo podobne? Ja niestety nie raz. Szkoda, że coraz trudniej znaleźć coś oryginalnego i modnego za razem.

 

Na szczęście nie musimy ograniczać się do sieciówek w naszej okolicy! Pewien wynalazca był na tyle miły, że podzielił się z nami swoim niesamowitym dziełem jakim jest internet. Dzięki niemu możemy robić zakupy nie wychodząc z domu. To świetny pomysł nie tylko dla leniwych, ale także dla osób, którym znudziły się pobliskie sklepy. Jedną ze stron, która oferuje niezwykle oryginalne i dobrej jakości ubrania jest DRESSLINK.COM


Zastanawiałam się czy to dobry pomysł kupić coś z chińskiej strony. Przecież nie mamy pewności czy ubrania będą dobrej jakości i zostaną dostarczone w idealnym stanie. Co jeśli rozmiar nie będzie się zgadzał, albo ktoś się pomyli i dostaniemy zupełnie co innego? Odpowiedź jest prosta. Istnieje możliwość, że coś nie pójdzie po naszej myśli, ale nie warto rezygnować z zakupów tylko dlatego, że możemy nie być zadowoleni z zakupów. Trzeba być optymistą i spróbować przechytrzyć los! Na początek proponuje kupić coś taniego, np. za 4 grosze i wybrać ubrania o rozmiar większe. Jeśli nie będziemy zadowoleni towar możemy zawsze zwrócić i więcej nie ponawiać zakupu, ale jestem pewna, że taki incydent nie będzie miał miejsca. 


Z początkiem wakacji zawitało do nas słońce, choć z pogodą bywało różnie. Postanowiłam przejrzeć swoją letnią kolekcje i zdałam sobie sprawę, że nie mam w niej nic nadzwyczajnego. Brakuje mi takiego ubrania, które przykuje wzrok przechodniów, a ja będę się czuła niezwykle dobrze.
Postanowiłam, więc przejrzeć najbardziej popularne strony internetowe z ubraniami. Moją uwagę przykuła strona dresslink.com. Przede wszystkim dlatego, że zawiera bardzo oryginalne ubrania i dodatki w zadziwiająco niskiej cenie. Ponad to strona ta proponuje wiele zniżek i rabatów, a jednym z nich są ubrania za 4 grosze, a w tak niskiej cenie, takich ubrań nie dostaniemy nigdzie!


 Przejrzałam bardzo dokładnie asortyment sklepu i postanowiłam podzielić się z Wami najlepszymi hitami tego lata za kosmicznie niską cenę. Prawdziwy kosmos! ;)


1 KLIK          2 KLIK         3 KLIK          4 KLIK          5 KLIK         6 KLIK

Proszę o klikanie w KLIKI i napisanie co najbardziej przypadło Wam do gustu, oraz bez której rzeczy z wishlisty nie wyobrażacie sobie tego rocznego lata. :)

Dziękuję za przeczytanie.
Dodawajcie się do mojej witryny i bądźcie zawsze na bieżąco.

Zobacz również:

59 komentarze:

Każdy komentarz motywuje mnie do dalszej pracy i sprawia, że na mojej twarzy pokazuje się uśmiech.
Nie toleruje 'obs za obs', a jeśli chcesz żebym zajrzała do ciebie to zostaw link, dalej sobie poradzę! :)